Hlavní stránka » 

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky


 

Veškeré nabízené služby oprav poskytujeme s daňovým dokladem. V případech ,kdy prodáváme zboží je označeno jako nové , či použité a taktéž s daňovým dokladem.Uvedené ceny jsou včetně DPH.

Informace o majiteli poskytovateli služby:


Kontakt: Ivo David
E-mail: info@aircarsystem.cz
Telefon: 776 310 186
IČO: 62288849
DIČ: CZ7401245445
Evidováno: Živnostenský úřad v Opavě ev.č.:103316/2008/ZIVN/BaM

Osobní odběr je možný po předchozí domluvě na adrese:  Otická 39 (areál NAVOS a.s. vjezd branou z Hradecké ulice ),Opava,74601

XX


Ochrana osobních dat:

Firma IVO DAVID jako provozovatel internetového obchodu garantuje bezpečnost Vámi poskytnutých dat.

Z důvodu nařízení EU o GDPR Vás chceme informovat ,že vyplněním formuláře na stránce "PRO PARTNERY"  souhlasíte , že jsme  oprávněni zpracovávat Vaše osobní údaje v rozsahu: jméno, příjmení, adresa, emailová adresa,IČO, DIČ,   za účelem obchodování s Vámi a zasílání obchodních sdělení a činění jiných marketingových aktivit této společnosti vůči Vaší osobě. Vaše údaje neposkytujeme dalším subjektům.   Váš souhlas můžete odvolat odhlášením se v kterémkoli zaslaném sdělení.

Zásady zpracovaní Vašich oosbních údajů podle GDPR si můžete pročíst zde:

bin/fckeditor/file/Za%CC%81sady%20zpracova%25uFFFD%25uFFFDni%CC%81%20osobni%CC%81ch%20u%CC%81daju%CC%8A%20-%20Ivo%20David.docx

Pokud nakupujete jako fyzická osoba požadujeme při registraci uvést následující údaje:

 • Jméno a příjmení
 • Adresu pro dodání zboží a fakturaci
 • Telefonické spojení
 • Elektronickou adresu (e-mail)

 

Pokud nakupujete jako fyzická osoba-podnikatel nebo právnická osoba, požadujeme při registraci uvést následující údaje:

 • Název firmy
 • Adresu pro dodání zboží a fakturaci
 • IČO
 • DIČ
 • Telefonické spojení
 • Elektronickou adresu (e-mail)
 • webovou stránku

 

Tyto informace jsou nezbytné pro Vaši identifikaci jako kupujícího. Zároveň slouží k realizaci, provedení nezbytných účetních operací a zaúčtování Vaší platby za nakoupené zboží, za účelem správné dodávky zboží a ke komunikaci s Vámi.

Pro vytvoření objednávky není třeba provádět registraci.

Vaše osobní data jsou důvěrná a nejsou poskytována žádným subjektům. Garantujeme,že Vaše osobní data nebudou poskytnuta,prodána ,nebo pronajata žádné třetí straně.Dodací a platební podmínky:

Veškeré uváděné ceny jsou VČETNĚ DPH.

Veškeré zboží je dodáváno s daňovým dokladem a dodacím listem. Do úplného zaplacení ,zůstává zboží majetkem prodávajícího. V případě stornování objednávky,nebo její části ze strany dodavatele (zboží je vyprodáno) jsou peníze ,nebo jejich alikvotní část ,obratem odeslány zpět na číslo účtu,ze kterého byly převedeny, pokud není dohodnuto jinak. Prodávající si vyhrazuje právo změny cen. Je-li platná cena totožná ,nebo nižší než na objednávce ,je zboží dodáno kupujícímu za platnou cenu v okamžiku přijetí objednávky.Pokud je cena vyšší než cena uvedená na objednávce ,prodávající neprodleně o této skutečnosti informuje kupujícího ,který může novou cenu příjmout nebo objednávku zrušit.

TERMÍN DODÁNÍ: zpravidla 2-3 dny. V případě ,že zboží nemáme na skladě je dodací lhůta po dohodě se zákazníkem.

Způsob platby:

 • platba na dobírku: kupující zaplatí kupní cenu přepravci při předání zboží (Česká pošta s.p.). Přepravce vystaví doklad o zaplacení.
 • platba předem: kupující poukáže kupní cenu na účet prodávajícího č.ú. 2500141845/2010 , kde variabilní symbol je číslo objednávky.
 • hotově: při osobním odběru zboží u prodávajícího

Způsob úhrady přepravného:

Ke každé objednávce: se připočítává přepravné a balné ve výši: 242,-Kč. Přepravce : Česká pošta s.p.

Způsob přepravy:

Přepravu zboží pro nás zabezpečují smluvní přepravci těchto firem: Česká pošta s.p.

 

Nepřevezme-li kupující předmět plnění z důvodů ležících na jeho straně (např. není schopen uhradit kupní cenu), nese kupující náklady spojené s opakovaným dodáním v plné výši.


Storno objednávky:

Storno objednávky ze strany kupujícího - v souladu se zákonem č. 367/2000 ze dne 14. září 2000 máte jako zákazník právo odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží. Rozhodnete-li se k odstoupení v této lhůtě, žádáme Vás o dodržení níže uvedených podmínek. Při jejich splnění Vám bude vrácena kupní cena bez poštovného (pokud byla účtována).

 • odešlete dopis (e-mail) na adresu info@aircarsystem.cz s textem: "Požaduji odstoupení od smlouvy ze dne DD.MM.RRRR č. (číslo daňového dokladu) a požaduji vrácení uhrazené částky za zboží na adresu (pokud požadujete vrácení peněz na účet, uveďte prosím číslo účtu)." Datum a podpis.
 • nepoškozené zboží doručte zpět na adresu prodávajícího.
 • zboží, které budete odesílat v rámci této záruky zpět na naší adresu, musí být v původním obalu, nerozbalené, nesmí nést známky použití, nesmí být poškozené včetně obalu, kompletní,nesmí být poškozena záruční  nálepka a s originálním dokladem o koupi. Neposílejte zboží na dobírku a doporučujeme Vám zboží pojistit.
 • peníze za zboží Vám budou vráceny složenkou nebo převodem na Váš účet a to nejpozději do 10 pracovních dnů po fyzickém obdržení zboží.
 • v případě nesplnění některé z výše uvedených podmínek, nebudeme moci bohužel akceptovat odstoupení od spotřebitelské smlouvy a zboží bude vráceno zpět na náklady odesílatele.

Kupující nemůže odstoupit od kupní smlouvy

 • při dodávce zboží opraveného podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.(služba opravy)

Storno objednávky ze strany prodávajícího - prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku nebo její část v těchto případech:

 • zboží se již nevyrábí nebo nedodává nebo se výrazným způsobem změnila cena dodavatele zboží. V případě, že tato situace nastane, prodávající bude neprodleně kontaktovat kupujícího za účelem dohody o dalším postupu. V případě, že kupující zaplatil již část nebo celou částku kupní ceny, bude mu tato částka převedena zpět na jeho účet nebo adresu v co nejkratším možném termínu.