Chrysler 300C sada zadních silentbloků

Chrysler 300C r.v.2002-2012

Odesíláme do: 4-6 dnů

Cena: 10 890 Kč s DPH

Sestava zadních silentbloků pro zadní nápravu Chrysler 300C .  Díly jsou polyurethanové(!), velmi kvalitní, nahrazující originál. Získáte opět pocit z řízení nového vozu.

Sestava obsahuje:

  • 2 x Pedders uretanové Shock Bush soupravy EP7276
  • Pedders Urethane Control silentblok ramene EP7281
  • Pedders Urethane Control silentblok ramene EP7282
  • Pedders Urethane Control silentblok ramene EP7283
  • Pedders Urethane Control silentblok ramene EP7275
  • Pedders Urethane Anti-Roll Bar Bush Kit EP3524 / 14,5

Už jste právě zjistili, že jeden nebo více z silenbloků Vaší nápravy jsou opotřebované a že výměna znamená změnu celého závěsného ramene?

Poté, jste dotal informaci , že budete muset utrácet tisíce za nové závěsné rameno, jehož dodání , bude trvat několik týdnů?

Pedders dodává sestava silenbloků , které se vejdou do původních  závěsných ramen. Tyto silenbloky jsou pečlivě navrženy tak, aby spolupracovaly se standardním zavěšením, aby všechny komponenty  závěsného systému spolu spolupracovaly jako dříve. (v designu od výrobce), ale vydrží mnohem déle a poskytují lepší pocit a zpětnou vazbu.

 

Pedders Suspension Chrysler 300C 2005-2012 Rear Suspension Bush Replacement Kit

Pedders  polyuretanové pouzdra jsou mechanicky  minimálně namáhány na stlačení   urethanového materiálu, a středový kolík se volně otáčí bez omezení. V kombinaci s možností udržovat pouzdro ve správném tvaru, tento otočný kolík poskytuje ostřejší manipulační reakci  a značně zvýšenou kontrolu řízení.  Použití Pedders  polyuretanového zavěšení  zajišťuje, že v uložení  není vůle, a proto udržuje kontrolu řízení a vydrží déle.